| نوع جمینگ | CDMA/GSM، DCS/PCS، 3G، 4G، WiFi 2.4G 5.8G، GPS L1، Lojack |
|---|---|
| فاصله کار | 2-20 متر |
| توان خروجی | 7 وات |
| منبع تغذیه | آداپتور 50 تا 60 هرتز AC (110-240V AC/12V DC) شارژر خودرو: DC12V IN |
| بعد | 160*83*46 میلی متر (بدون آنتن) |
| قدرت خروجی کل | 300 وات |
|---|---|
| وزن کل سیستم | تقریبا 60 کیلوگرم |
| رطوبت | تا 80% |
| دمای عملیات | -20 ...+50 درجه سانتیگراد |
| نوع آنتن | 6 عدد خارجی (2-3dBi) همه جهته (استاندارد) |
| فرکانس RF | CDMA (850-894 مگاهرتز) GSM (925-960 مگاهرتز) DCS (1805-1880 مگاهرتز) PHS (1920-1990 مگاهرتز) 3G (210 |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC 110-240V / DC 5V |
| شعاع محافظ | تا ۴۰ متر |
| قدرت کل | 12 وات |
| وزن | 3 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC110V~220V/DC24V |
|---|---|
| محدوده محافظ | تا 150 متر |
| قدرت کل | 80 وات |
| مصرف برق | حدود 350 وات |
| وزن | حدود 5.3 کیلوگرم (بدون آنتن Omni) |
| قدرت خروجی کل | 70W |
|---|---|
| مسدود کردن تمام سیگنال های تلفن همراه | 3G/CDMA/GSM/DCS/PCS |
| محدوده جنجال | تا 100 متر |
| منبع تغذیه | آداپتور برق متناوب (AC220V-DC27V) |
| منطقه کاربردی | زندان، نگهبان، اتاق جلسه مراقب، کتابخانه، تئاتر، اتاق کلاس و غیره |
| فرکانس | CDMA، GSM، 3G، WIFI، GPS |
|---|---|
| محدوده جنجال | تا 40 متر |
| قدرت خروجی کل | 15 وات |
| آنتن | آنتن 6 عدد |
| آداپتور AC | AC100-240V,DC12V |
| قدرت خروجی کل | 3 وات |
|---|---|
| محدوده جنجال | تا 20 متر |
| آنتن | آنتن های Omni-directional خارجی تمام فرکانس TX فقط لینک پایین را پوشش می دهند |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، 100 تا 240 ولت |
| آداپتور AC | (AC100-240V-DC12V)، باتری 4000mA/H |
| نوع جمینگ | CDMA/GSM، DCS/PCS، 3G، 4G، GPSL1 |
|---|---|
| فاصله کار | 1-20 م |
| توان خروجی | 4w |
| منبع تغذیه | با آداپتور AC (AC100-240V-DC12V)، باتری 4000mA/H |
| بعد | 132x80x41mm و بدون آنتن |
| نوع جمینگ | وای فای 2.4G |
|---|---|
| فاصله کار | 1-10 M |
| توان خروجی | 0.5 وات |
| منبع تغذیه | باتری های لیتی شارژ پذیر |
| بعد | 90x50x15mm |
| نوع جمینگ | CDMA/GSM، DCS/PCS، 3G، 4G، GPS L1 |
|---|---|
| فاصله کار | 1-20 م |
| توان خروجی | 3 وات |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، 100 تا 240 ولت AC |
| بعد | 126x76x35mm و بدون آنتن |