| جزئیات آنتن | لاستیک با تکنولوژی بالا (8 واحد) |
|---|---|
| زمان کار باتری | بیش از 2 ساعت |
| زمان شارژر | حدود 10 ساعت |
| قدرت خروجی کل | 4w |
| محدوده جنجال | تا 20 متر |
| قدرت خروجی کل | 16 وات |
|---|---|
| محدوده جنجال | تا 20 متر |
| آنتن | 8 قطعه |
| زمان بهره برداری | 24 ساعت مداوم |
| منبع تغذیه | آداپتور برق متناوب (AC110-240V) |
| محدوده جنجال | تا 25 متر |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 6 وات |
| آنتن | آنتن های خارجی همه جهته |
| آداپتور AC | AC100-240V-DC12 |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، 100 تا 240 ولت |
| نوع جمینگ | GPS L1 |
|---|---|
| فاصله کار | 2-10 متر |
| فرکانس | 1570-1580 مگاهرتز |
| منبع تغذیه | 12 ولت |
| جریان کار | 100 میلی آمپر |
| شعاع محافظ | 0.5-1.5 متر |
|---|---|
| باتری داخل | 2000 میلی آمپر ساعت / 12 ولت |
| زاویه محافظت | افقی 90°/ عمودی 90° |
| منبع تغذیه | باتری داخل / آداپتور AC |
| زمان کار | 8 ساعت |
| محدوده فرکانس تحت تأثیر | 870-880MHz (CDMA) 935-960MHz (GSM) 1805-1880MHz (DCS) 1930-1990MHz (PHS) 2110-2170MHz (3G) |
|---|---|
| مصرف انرژی | 33w |
| توان خروجی | 10 وات |
| منبع تغذیه | پلاگین دیواری |
| شعاع تحت تأثیر | تا 50 متر |
| منبع تغذیه | آداپتور برق متناوب (AC220V-DC12V) |
|---|---|
| شعاع محافظ | 2-40 متر |
| آنتن | 6 عدد آنتن PCS |
| رنگ | مشکی |
| جزئیات بسته بندی | کارتن با بسته بندی عصبی |
| مجموع باندهای کاری | 16 کانال |
|---|---|
| قابل تنظیم | بله |
| ميتونه توي ماشين استفاده کنه | DC12V |
| قدرت خروجی کل | 30-38 وات |
| بسته حمل و نقل | بسته خالص |
| نوع جمینگ | CDMA/GSM، DCS/PCS، 3G، 4G، WiFi2.4G |
|---|---|
| فاصله کار | 1-25 M |
| توان خروجی | 4.2 وات |
| منبع تغذیه | شارژر ماشین AC100-240V و DC12V |
| بعد | 177.5x76.5x36.5mm |
| آنتنای | 5 عدد |
|---|---|
| خواستار | JM170156 |
| جزئیات بسته بندی | کارتن با بسته بندی عصبی |
| زمان تحویل | 1-2 روز کاری |
| شرایط پرداخت | T/T، Western Union، Paypal، L/C |