| فرکانس | 1500-1600 مگاهرتز |
|---|---|
| شارژ | فندک خودرو (12V-24V) |
| آنتن | آنتن 1 عددی |
| پوشش معمولی | 2 تا 10 متر |
| خواستار | :GPS/Glonass/GalileoL1 |
| می تواند به طور مستقیم در خودرو استفاده شود | قابلیت پایدار |
|---|---|
| تقویت کننده قدرت با راندمان بالا | سهولت استفاده و نگهداری |
| نوع آنتن | Omini-Directional |
| رنگ | مشکی |
| محدوده جنجال | تا 40 متر |
| نوع جمینگ | CDMA/GSM، DCS/PCS، 3G، 4G |
|---|---|
| فاصله کار | تا 100 متر |
| توان خروجی | 70W |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، 100 تا 240 ولت AC |
| بعد | 335x238x60mm |
| پوشش معمولی | 5-25 متر |
|---|---|
| منبع تغذیه | آداپتورهای برق AC |
| جریان کار | 6 - 8A |
| توان خروجی | 4w |
| فرکانس برای آمریکا | GSM850، GSM900، GSM1900 و W-CDMA 2110 مگاهرتز |
| محدوده فرکانس تحت تاثیر | -WiFi / بلوتوث: 2400-2500 مگاهرتز - ویدیوی بی سیم: 1200-1300 مگاهرتز |
|---|---|
| آنتن | 2 عدد |
| محدوده جنجال | شعاع 1-20 متر |
| مقررات ایمنی | آداپتور برق متناوب UL (E190582)، CSA (LR112971 سطح 3) |
| قدرت خروجی کل | 2W |
| محدوده جنجال | تا 20 متر |
|---|---|
| پارامترهای آنتن | آنتن های Omni-directional خارجی تمام فرکانس TX فقط لینک پایین را پوشش می دهند |
| زمان بهره برداری | 12 ساعت مداوم |
| منبع تغذیه | آداپتور AC (AC110V-240V,DC5V) |
| قدرت خروجی کل | 4w |
| آنتن | 10 آنتن |
|---|---|
| محدوده جنجال | شعاع 1 تا 20 متر |
| زمان کار | 1.5-3 ساعت |
| رنگ | مشکی |
| بعد | 170×100×50 میلی متر بدون آنتن (با ارتفاع آنتن در 255 میلی متر) |
| فرکانس تحت تاثیر | CDMA/GSM، DCS / PCS، 3G، WIFI 2.4G، VHF 135، UHF 400 |
|---|---|
| شعاع محافظ | 2-40 متر |
| قدرت خروجی کل | 15 وات |
| منبع تغذیه | آداپتور برق متناوب (AC110V-220V,DC12V) |
| رنگ | مشکی |
| توان خروجی | 15 وات |
|---|---|
| رنگ | مشکی |
| فرکانس تحت تاثیر | CDMA/GSM، DCS، 3G، GPS، Lojack، UHF |
| منبع تغذیه | آداپتور برق متناوب (AC110-220V-DC12V) |
| شعاع محافظ | (2-40) متر@-75dBm (بستگی به سیگنال قدرت در منطقه داده شده دارد.) |
| جم شعاع | 2-20 متر |
|---|---|
| سیستم خنک کننده | رادیاتور آلیاژ آلومینیوم با راندمان بالا، فن خنک کننده داخلی |
| منبع تغذیه | AC100-240V تا DC12V |
| قدرت خروجی کل | 3 وات |
| زمان کار | 1.5 ساعت کار را ادامه دهید |