| محدوده جنجال | تا 40 متر |
|---|---|
| توان خروجی | 15 وات |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، 100 تا 240 ولت AC |
| بعد | 305 × 140 × 51 میلی متر |
| وزن | 2.8 کیلوگرم |
| قدرت خروجی کل | 3 وات |
|---|---|
| محدوده جنجال | تا 20 متر |
| آداپتور AC | (AC100-240V-DC12V)، باتری 4000mA/H |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، 100 تا 240 ولت AC |
| بعد | 126x76x35mm و بدون آنتن |
| نوع جمینگ | CDMA، GSM، DCS، PCS، 3G، 4G، WiFi2.4G، GPSL1 |
|---|---|
| فاصله کار | 1-20 متر |
| توان خروجی | 5.5 وات |
| منبع تغذیه | دارای آداپتور AC (AC100-240V-DC12V)، باتری 7.4V 4000mA/H |
| استفاده از زمان | حدود 90 دقیقه |
| نوع جمینگ | CDMA/GSM، DCS/PCS، 3G، 4G، WiFi2.4G |
|---|---|
| فاصله کار | 1-15 م |
| توان خروجی | 3 وات |
| منبع تغذیه | AC 110 ~ 250 ولت به DC 12 ولت، اتومبیل 12 ولت تا 12 ولت DC |
| بعد | 127/250x75x34mm |
| کل توان خروجی | 20 وات |
|---|---|
| محدوده جنجال | تا 60M |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، 100 تا 240 ولت |
| بعد | 210 × 50 × 170 میلی متر |
| وزن | 3.2 کیلوگرم |
| شعاع محافظ | تا ۴۰ متر |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC 110-240V / DC 5V |
| فرکانس RF | CDMA (850-894MHz) DCS&PHS (1930-1990MHz) 3G (2100-2170MHz) GPS (1500-1600MHz) WiFi (2400-2500MHz |
| قدرت کل | 12 وات |
| اندازه | 263 (L) * 140 (W) * 50 (H) میلی متر |
| نوع جمینگ | CDMA/GSM، DCS/PCS، 3G، 4G، WiFi2.4G، GPS |
|---|---|
| فاصله کار | 1-20 م |
| توان خروجی | 4 وات |
| منبع تغذیه | شارژ AC (AC110-220V تا DC12V) و شارژ ماشین (DC12V) |
| بعد | L163*W85*H43mm |
| سیستم موجود | شبکه جهانی تلفن همراه |
|---|---|
| منبع تغذیه | (AC110V-240,DC24V-27V 15A) |
| زمان بهره برداری | 12 ساعت مداوم |
| شعاع محافظ | تا 100 متر |
| قدرت خروجی کل | 75W |
| قدرت خروجی کل | 7 وات |
|---|---|
| محدوده جنجال | تا 40 متر |
| آنتن | آنتن های خارجی همه جهته |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، 100 تا 240 ولت |
| آداپتور AC | AC100-240V-DC12V |
| خواستار | JM170165 |
|---|---|
| محدوده فرکانس | 800-2500 مگاهرتز |
| امپدانس ورودی/خروجی | کانکتور 50Ω/N |
| دمای محیط | -10 ° C ~ 60 درجه سانتیگراد |
| افزایش (dB) | Uplink 7DB |