| استفاده شده برای | کیف حمل برای Jammer |
|---|---|
| مواد | PU فینیش چرم |
| کد Hs | 8543709200 |
| مبدا | چین |
| جزئیات بسته بندی | کارتن با بسته بندی عصبی |
| آنتن برای | جمر مدل JM110801 |
|---|---|
| رنگ | مشکی |
| جزئیات بسته بندی | کارتن با بسته بندی عصبی |
| زمان تحویل | 1-3 روز کاری |
| شرایط پرداخت | T/T، Western Union، Paypal، L/C |
| رنگ | مشکی |
|---|---|
| خواستار | JM110804 Jammer |
| جزئیات بسته بندی | کارتن با بسته بندی عصبی |
| زمان تحویل | 1-3 روز کاری |
| شرایط پرداخت | T/T، Western Union، Paypal، L/C |
| شعاع محافظ | تا 40 متر، قدرت سیگنال <= -68dbm |
|---|---|
| قدرت کل | 15 وات |
| وزن دستگاه | 1.75 کیلوگرم |
| مصرف برق | 75 وات |
| اندازه | 32*11.5*5.5 سانتی متر |
| مسدود کردن | همه سیگنال های تلفن همراه، LOJACK GPS، Wi-Fi، سیگنال های RF |
|---|---|
| محدوده جنجال | 2 تا 20 متر (در-75dBm، بستگی به قدرت سیگنال در منطقه داده شده دارد) |
| با شارژر ماشین | بله |
| دارای سیستم خنک کننده | بله |
| دارای سوئیچ DIP | بله |
| خواستار | JM110828، JM110829، JM110830، JM110831 و JM110836 Jammer |
|---|---|
| مواد | PU فینیش چرم |
| جزئیات بسته بندی | کارتن با بسته بندی عصبی |
| زمان تحویل | 1-3 روز کاری |
| شرایط پرداخت | T/T، Western Union، Paypal، L/C |
| منبع تغذیه | آداپتور برق متناوب (AC160-240V) |
|---|---|
| قدرت خروجی تک | -200 میلی آمپر / 5 وات |
| توان خروجی | 40 وات |
| شعاع قابل تنظیم | 1-50 M |
| بعد | 380(L)×300(W)×90(H)mm |
| فرکانس تحت تاثیر | CDMA/GSM,DCS/PCS,3G,WiFi,GPSL1,Lojack |
|---|---|
| محدوده جنجال | تا 20 متر |
| قدرت خروجی کل | 3 وات |
| آداپتور AC | (AC100-240V-DC12V)، باتری 4000mA/H |
| بعد | 126x76x35mm و بدون آنتن |
| محدوده جنجال | شعاع قابل تنظیم: 1-25 متر |
|---|---|
| بعد | 245(L)×160(W)×50(H)mm |
| وزن | 3000 گرم |
| قدرت خروجی تک | +35dBm/800mW |
| ورودی برق | AC110V-240V |
| نیم قطر رهگیری | 20-40 متر |
|---|---|
| وزن | 3 کیلوگرم |
| رطوبت نسبی | 20 تا 95 درصد |
| دمای کاری | -40 ~ +55 درجه سانتیگراد |
| منبع تغذیه | AC110-220V±10% / DC5V 45-55Hz |