| شعاع محافظ | شعاع محافظ: تا 120 متر (بستگی به قدرت سیگنال در محل کاربرد دارد.) |
|---|---|
| توان خروجی | 80 وات |
| فرکانس سیگنال جداسازی | -CDMA:850-894 مگاهرتز -GSM:925-960 مگاهرتز -DCS/PCS:1805-1990MHz -3G: 2110-2170 مگاهرتز |
| منبع تغذیه | 110-230AC/DC27V |
| سیستم خنک کننده | دارای فیلتر هوای ورودی یکپارچه |
| آنتن برای | Jammer JM110834 |
|---|---|
| رنگ | مشکی |
| جزئیات بسته بندی | کارتن با بسته بندی عصبی |
| زمان تحویل | 1-3 روز کاری |
| شرایط پرداخت | T/T، Western Union، Paypal، L/C |
| جداسازی پهنای باند سیگنال | CDMA: 850-960MHz GSM: 1805-1880MHz GSM: 1920-1990MHz 3G: 2110-2170MHz |
|---|---|
| توان خروجی | 45 وات (چهار باند) |
| محدوده محافظ | تا 100 متر (بستگی به قدرت سیگنال در محل کاربرد دارد.) |
| منبع تغذیه | ~230VAC /~110VAC +24VDC |
| محفظه | محفظه فلزی |
| توضیحات | مسدود کننده سیگنال تلفن همراه |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 15 وات |
| محدوده جنجال | تا 40 متر |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، 100 تا 240 ولت AC |
| وزن | 3.0 کیلوگرم |
| محدوده جنجال | 1-20 متر به شدت سیگنال محلی متفاوت بستگی دارد |
|---|---|
| قدرت شارژ | AC-100-240V، DC-12V |
| باتری داخلی داخلی | بله |
| باتری داخلی | 4700 میلی آمپر بر ساعت |
| بسته حمل و نقل | کارتن |
| نوع جمینگ | GPS L1 |
|---|---|
| فاصله کار | 1-10 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| باند کار | 1555-1595 مگاهرتز |
| قدرت خروجی کل | 0.5W |
| منبع تغذیه | باتری داخلی لیتیوم، آداپتور AC |
| مجموع باندهای کاری | 12 کانال |
|---|---|
| علامت تجاری | مسدود کننده OEM/ODM |
| قابل تنظیم | بله |
| نوع جمر | دسکتاپ |
| آنتنای | 12 عدد آنتن Omni |
| جداسازی پهنای باند سیگنال | CDMA800 850-894MHz -GSM900 925-960MHz -DCS1800 1805-1880MHz -PCS1900 1930-1990MHz -3G:2110-2170MHz |
|---|---|
| قدرت کل | 250 وات |
| شعاع محافظ | 200-500M (براساس قدرت سیگنال زمین پس زمینه<=-75dBm) |
| گروههای فرکانس | حداکثر پنج باند |
| مصرف برق | 1000 وات |
| باند کار | 1555-1595 مگاهرتز |
|---|---|
| محدوده | 1-10 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| قدرت خروجی کل | 0.5W |
| عمر باتری معمولی | حدود 4 ساعت |
| بعد | (L*W*H)95×45×18mm |
| قدرت خروجی کل | 30-35 وات |
|---|---|
| محدوده جنجال | تا 50 متر |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، 100 تا 240 ولت AC |
| آداپتور AC | (AC100-240V-DC12V) |
| بعد | 395x238x60mm |