| منبع تغذیه | AC110~220V±10% 45~55Hz |
|---|---|
| فرکانس | - لینک بالا DCS 1710-1785 (MHz) - Downlink 1805-1880 (MHz) |
| پوشش | تا 1000 متر مربع |
| قابلیت اطمینان | به استاندارد zhe GB6993-86 |
| رنگ | خاکستری |
| محدوده جنجال | شعاع 1-20 متر |
|---|---|
| قدرت خروجی تک | +33dBm |
| ورودی برق | AC110V-240V |
| عمر باتری معمولی | 2-3 ساعت استفاده مداوم |
| منبع تغذیه | پلاگین دیواری |
| سیستم موجود | شبکه جهانی تلفن همراه |
|---|---|
| کل قدرت خروجی | 4w |
| منبع تغذیه | آداپتور برق متناوب (AC110-240V DC5V) |
| نیم قطر رهگیری | تا 15 متر (-75dBm) |
| رنگ | نقره ای |
| بعد | 120x74x29mm و بدون آنتن I |
|---|---|
| ابعاد جعبه داخلی | 220x202x65mm |
| وزن مجموعه کامل | 0.75 کیلوگرم |
| قدرت خروجی کل | 3 وات |
| محدوده جنجال | تا 20 متر |
| محدوده جنجال | تا 40 متر |
|---|---|
| باندها | 6 کانال |
| قدرت خروجی کل | 15 وات |
| پارامترهای آنتن | آنتن های Omni |
| مبدا | گوانگدونگ، چین |
| ساعات کاری | به طور مداوم بیش از 24 ساعت |
|---|---|
| نیم قطر رهگیری | 20-50 متر |
| قدرت خروجی کل | 16 وات |
| بسته بندی | بسته بندی خنثی |
| اندازه | 210*50*170 میلی متر |
| نوع آنتن | امنی |
|---|---|
| محدوده جنجال | تا 20 متر (شعاع) |
| ساعت کار باتری | 1.5 ساعت |
| منبع تغذیه | AC-100-240V، DC-12V |
| پشتیبانی از شارژر خودرو | DC-12V |
| محدوده جنجال | شعاع 1 تا 10 متر |
|---|---|
| قدرت خروجی تک | +30dBm/1W |
| توان خروجی | DC8V 3000mAh |
| دما | -40 تا +55 |
| ورودی برق | AC110V-240V |
| محدوده جنجال | تا 25 متر |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 15 وات |
| منبع تغذیه | آداپتور برق متناوب (AC110-240V، DC5V 12A) |
| زمان بهره برداری | 24 ساعت مداوم |
| آنتن | 8 قطعه |
| نوع جمینگ | CDMA/GSM، DCS/PCS، 3G، 4G، WiFi2.4G، GPSL1، Lojack |
|---|---|
| فاصله کار | 2-40 M |
| توان خروجی | 18 وات |
| منبع تغذیه | دارای آداپتور AC (AC100-240V-DC12V) |
| بعد | 370 × 140 × 51 میلی متر |