| توان خروجی | 4w |
|---|---|
| دامنه | 1- 20 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| منبع تغذیه | 0 تا 60 هرتز، 100 تا 240 |
| باندهای خروجی | CDMA: 790-860MHz GSM:851-960MHz DCS&PCS: 1805-1990MHz 3G:2110-2170MHz WiFi:2400-2500MHz Lojack:1 |
| بعد | 132x80x41mm (بدون آنتن) |
| محدوده جنجال | تا 15M (بستگی به طول سیگنال تلفن همراه دارد) |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 3 وات |
| جزئیات آنتن | لاستیک با تکنولوژی بالا (6 واحد) |
| زمان کار باتری | حداکثر 2 ساعت |
| زمان شارژر | حدود 6 ساعت |
| نوع جمینگ | CDMA/GSM، DCS/PCS، 3G، 4G، WiFi2.4G |
|---|---|
| فاصله کار | 1-20 م |
| توان خروجی | 5.5 وات |
| منبع تغذیه | دارای آداپتور AC (AC100-240V-DC12V)، باتری 7.4V 4000mA/H |
| بعد | 156x88 x 46mm (بدنه جمر بدون آنتن) |
| منبع تغذیه | آداپتور برق متناوب (AC110-240V/DC5V 12A) |
|---|---|
| زمان بهره برداری | 24 ساعت مداوم |
| قدرت خروجی کل | 16 وات |
| محدوده جنجال | تا 25 متر، شعاع پارازیت همچنان به قدرت سیگنال در ناحیه مشخص بستگی دارد |
| آنتن | 8 عدد (لطفاً آنتن را مطابق علامت موجود در واحد تعمیر کنید) |
| نرخ رفت و برگشت | ثابت شد |
|---|---|
| پارازیت محدوده | 500M تا 2000M (بسته به طول سیگنال) |
| کنترل از راه دور | خاموش/خاموش |
| ابعاد | 40 × 40 × 50 سانتی متر |
| دما | -10 درجه سانتیگراد - +65 درجه سانتیگراد |
| زمان کار | 90دقيقه |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 4 وات |
| شعاع محافظ | 1-20 متر |
| سیگنال جمر برای | سیگنال تلفن WiFi GPS 3G 4G |
| رنگ | مشکی |
| دامنه موثر | 5 تا 25 متر |
|---|---|
| منبع ower | آداپتورهای برق AC |
| رابط | 4 آنتن SMA 3dB |
| ابعاد (LxWxD) | 213 × 170 × 41 میلی متر |
| وزن | جمر 1900 گرم |
| شعاع محافظ | تا 40 متر، قدرت سیگنال <= -68dbm |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC: 110/220 ولت DC12 ولت |
| جریان الکتریسیته | 8a |
| قدرت کل | 15 وات |
| مصرف برق | 75 وات |
| جزئیات آنتن | لاستیک با تکنولوژی بالا (6 واحد) |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC 110 ~ 250 ولت به DC 12 ولت، اتومبیل 12 ولت تا 12 ولت DC |
| محدوده جنجال | تا 15M (بستگی به طول سیگنال تلفن همراه دارد) |
| زمان کار باتری | حداکثر 2 ساعت |
| زمان شارژر | حدود 6 ساعت |
| قدرت خروجی کل | 320 وات |
|---|---|
| محدوده محافظ | 300 تا 500 متر (قدرت سیگنال <=75dbm.) |
| نوع آنتن | 6 عدد بهره بیرونی بالا (7-8dBi) همه جهته (استاندارد) |
| بسامد کار | 6 باند |
| وزن کل سیستم | تقریبا 60 کیلوگرم |