| محدوده جنجال | تا 500 متر |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 240W |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، 100 تا 240 ولت |
| آداپتور AC | AC100-240V,DC27V |
| بعد | 588 × 600 × 600 میلی متر |
| محدوده فرکانس | -CDMA800,850-894MHz -GSM900,925-960MHz -GSM1800 & PCS1900,1805-1990MHz -3G,WCDMA,2110-2170MHz -W |
|---|---|
| حداکثر قدرت | 500 (W) |
| حفاظت از نور | زمین مستقیم |
| سرعت باد | 200 (کیلومتر در ساعت) |
| قطر قطب را نگه دارید | Φ50-Φ114 (mm) |
| دامنه مسدود کننده | 1-10 متر |
|---|---|
| فرکانس های پارازیت | 2320 - 2345 مگاهرتز، 2345 - 2400 مگاهرتز، 167 - 175 مگاهرتز |
| ورودی برق | AC110V-240V |
| توان خروجی | DC8V 3000mAh |
| اندازه | 110 میلی متر × 62 میلی متر × 30 میلی متر |
| مواد | پارچه |
|---|---|
| رنگ | استتار |
| جزئیات بسته بندی | کارتن با بسته بندی عصبی |
| زمان تحویل | 5000 قطعه در ماه |
| شرایط پرداخت | T/T، Western Union، Paypal، L/C |
| نوع جمینگ | CDMA، GSM، DCS، PCS، 3G |
|---|---|
| فاصله کار | 1-20 متر |
| قدرت خروجی کل | 4w |
| منبع تغذیه | آداپتور AC (AC110V-240V,DC5V) |
| زمان بهره برداری | 12 ساعت مداوم |
| برای مدل های Jammer | ,JM110804 JM110805,JM110806,JM110810, JM110811, JM110812 ,JM110813 |
|---|---|
| ورودی | DC12V |
| جزئیات بسته بندی | کارتن با بسته بندی عصبی |
| زمان تحویل | 1-3 روز کاری |
| شرایط پرداخت | T/T، Western Union، Paypal، L/C |
| کت و شلوار برای مدل های Jammer | JM110810، JM110811، JM110812، JM110813، JM110804 JM110805 و JM110806 |
|---|---|
| ورودی | 100-240 ولت 50-60 هرتز |
| جزئیات بسته بندی | کارتن با بسته بندی عصبی |
| زمان تحویل | 1-3 روز کاری |
| شرایط پرداخت | T/T، Western Union، Paypal، L/C |
| محدوده جنجال | تا 50 متر |
|---|---|
| باندها | 14 کانال |
| رطوبت نسبی | 80 ٪ |
| قدرت خروجی کل | 30-35 وات |
| پارامترهای آنتن | آنتن های Omni |
| جداسازی پهنای باند سیگنال | 1.0G: 895-1000mhz -1.2G: 1195-1300mhz -2.4G: 2395-2500mhz |
|---|---|
| منطقه پوشش | تا 15 متر |
| توابع اصلی | وای فای، بلوتوث، مسدود کننده سیگنال ویدئویی بی سیم |
| توابع اضافی | دوربین جاسوسی و مسدود کننده اشکال صوتی |
| منبع تغذیه | دوشاخه دیواری، آداپتور ماشین یا باتری داخلی |
| توابع اصلی | وای فای، بلوتوث، مسدود کننده سیگنال ویدئویی بی سیم |
|---|---|
| رنگ | مشکی |
| منبع تغذیه | آداپتور AC (AC100-240V DC12V) |
| منطقه پوشش | تا 15 متر |
| باتری داخلی | لیتیوم یون قابل شارژ 2000 میلی آمپر ساعت |