| قدرت کل | 12 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC 110-240V / DC 5V |
| شعاع محافظ | تا ۴۰ متر |
| رنگ | مشکی |
| وزن | 3 کیلوگرم |
| می تواند مسدود کند | CDMA، GSM، DCS، PCS، 3G، WIFI |
|---|---|
| محدوده جنجال | شعاع 1 تا 20 متر |
| آنتن | 6 عدد |
| قدرت خروجی کل | 12 وات |
| منبع تغذیه | AC سازگار (AC110V-240V DC5V) |
| CDMA/GSM | 850-970 مگاهرتز |
|---|---|
| DCS/PHS | 1805-1930 مگاهرتز |
| فای | 2400-2500MH |
| محدوده جنجال | 1-10M |
| توان خروجی | 7.4 ولت 2200 میلی آمپر در ساعت |
| محدوده جنجال | تا 20 متر |
|---|---|
| مقررات ایمنی | آداپتور برق متناوب UL (E190582) CSA (LR112971 سطح 3) |
| بعد | 245 × 85 × 30 میلی متر |
| توان خروجی | DC 5V 8A |
| ورودی برق | AC110V-240V |
| زمان بهره برداری | 24 ساعته مداوم |
|---|---|
| محدوده جنجال | شعاع 30-50 متر |
| قدرت خروجی کل | 40 وات |
| بعد | 385(L)×340(W)×180H)mm(آنتن شامل نمی شود) |
| ابعاد آنتن | 580 (L)×285 (W)×100 (H) |
| نوع جمینگ | CDMA/GSM، DCS/PCS، 3G، 4G، WiFi2.4G |
|---|---|
| فاصله کار | 2-40 M |
| توان خروجی | 15 وات |
| منبع تغذیه | AC:110/220 V DC12V، جریان الکتریکی: 8A |
| بعد | 32*11.5*5.5 سانتی متر |
| بعد | 305 × 140 × 51 میلی متر |
|---|---|
| رنگ | مشکی |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، 100 تا 240 ولت AC |
| قدرت خروجی کل | 15 وات |
| محدوده جنجال | تا 40 متر |
| جم شعاع | 2-40 متر |
|---|---|
| باندها | 18 کانال |
| مواد | آلیاژ آلومینیوم |
| جمر | Desktop را تایپ کنید |
| منبع تغذیه | AC-110-240V، DC-12V |
| نوع جمینگ | CDMA، GSM، DCS/PCS، 3G |
|---|---|
| فاصله کار | 5 تا 25 متر |
| رابط | 4 آنتن SMA 3dB |
| منبع تغذیه | آداپتورهای برق AC |
| ابعاد (LxWxD) | 213 × 170 × 41 میلی متر |
| مواد | PU فینیش چرم |
|---|---|
| رنگ | مشکی |
| جزئیات بسته بندی | کارتن با نتورال پکین |
| زمان تحویل | 1-3 روز کاری |
| شرایط پرداخت | T/T، Western Union، Paypal، L/C |