| آنتنای | آنتن داخلی همه جهته |
|---|---|
| محدوده جنجال | 1-15 متر |
| منبع تغذیه | AC5V 12/15/20A |
| نوع جمر | دسکتاپ |
| محدوده فرکانس جمر | CDMA,GSM,Dcs,PCS,3G,4G,WiFi,UHF,VHF |
| فراوانی | 20 مگاهرتز - 2500 مگاهرتز |
|---|---|
| قدرت سیگنال | <= -75dbm) |
| منبع تغذیه | AC110-240V |
| محدوده جنجال | 200-300 متر |
| جزئیات بسته بندی | کارتن با بسته بندی عصبی |
| می تواند مسدود کند | 3G، CDMA، GSM، DCS PCS، 4g LTE |
|---|---|
| منبع تغذیه | آداپتور AC |
| شعاع محافظ | 20-100 متر |
| وزن | 19 کیلوگرم |
| اندازه | 34*13*27 سانتی متر |
| شعاع محافظ | تا 15 متر |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 2.0 وات |
| رنگ | نقره |
| فرکانس | WIFI: 2400 ~ 2500 مگاهرتز؛ GSM900: 925 ~ 960 مگاهرتز GSM1800: 1805 ~ 1880 مگاهرتز GPSL1: 1500-1600 م |
| جزئیات بسته بندی | کارتن با بسته بندی عصبی |
| نوع جمینگ | 1.2G، وای فای 2.4G |
|---|---|
| فاصله کار | 1-20 م |
| توان خروجی | 2W |
| منبع تغذیه | AC سازگار (AC110V-240V DC5V) |
| بعد | 210(L)×170(W)×45(H)mm |
| نوع جمینگ | CDMA/GSM، DCS/PCS، 3G، 4G، 2.4G WiFi |
|---|---|
| فاصله کار | 1-40 M |
| توان خروجی | 16 وات |
| منبع تغذیه | آداپتور برق متناوب (AC160-240V) |
| بعد | 400(L)×300(W)×130(H)mm |
| نوع جمینگ | وای فای 2.4G |
|---|---|
| فاصله کار | 1-10 M |
| توان خروجی | 1 W |
| منبع تغذیه | دوشاخه دیواری (AV110-240V, DC5V) |
| بعد | طول: 95 x W: 45 XD: 18 (mm) |
| نوع جمینگ | CDMA/GSM، DCS/PCS، 3G، GPS L1، WiFi 2.4G، VHF، UHF |
|---|---|
| فاصله کار | 1-25 M (-75dBm) |
| توان خروجی | 12 وات |
| منبع تغذیه | آداپتور برق متناوب (AC110-240V DC9V) |
| بعد | 240mm ((L) × 210mm ((W) × 51mm ((H) |
| نوع جمینگ | CDMA/GSM، DCS/PCS، 3G، GPS L1، WiFi 2.4G، VHF، UHF |
|---|---|
| فاصله کار | 1-25 M (-75dBm) |
| توان خروجی | 12 وات |
| منبع تغذیه | آداپتور برق متناوب (AC110-240V, DC5V) |
| بعد | 240mm ((L) × 210mm ((W) × 51mm ((H) |
| محدوده جنجال | 5 تا 20 متر |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 10 وات |
| انواع سیگنال گیر کرده | CDMA، GSM، PCS، DCS، 3G، 4G WIMAX، 4G LTE، 315، 433، 868، GPS، WIFI، LOJACK... |
| منبع تغذیه | 50-60 هرتز، 100-240 ولت AC، DC12 ولت. |
| فن های خنک کننده داخلی | 3 |