| جم شعاع | 20-40 متر |
|---|---|
| وزن خالص | 4 کیلوگرم |
| رنگ | مشکی |
| زمان کار | بدون توقف کار |
| دما | -10 تا +55 درجه سانتیگراد |
| محدوده جنجال | تا 40 متر |
|---|---|
| آنتن | 6 عدد آنتن همه جهته |
| توان خروجی | 15 وات |
| منبع تغذیه | AC110-220V±10% / DC5V 45-55Hz |
| ساعات کاری | کار طولانی مدت به طور مداوم و بدون توقف |
| می تواند مسدود شود | تلفن همراه، 3G، WiFi، GPS، VHF/UHF |
|---|---|
| سیستم موجود | شبکه جهانی تلفن همراه |
| نیم قطر رهگیری | 1-25 متر (-75dBm) |
| آنتن | 8 قطعه |
| منبع تغذیه | آداپتور برق متناوب (AC110-240V, DC5V) |
| فرکانس تحت تاثیر | همه CDMA/GSM، DCS/PCS، 3G، 4G LTE، 4G WIMAX و GPSL1 |
|---|---|
| محدوده جنجال | تا 20 متر |
| آنتن | آنتن های Omni-directional خارجی تمام فرکانس TX فقط لینک پایین را پوشش می دهند |
| قدرت خروجی کل | 3 وات |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، 100 تا 240 ولت AC |
| سیستم موجود | شامل آنالوگ (AMPS، TACS، NMT) و دیجیتال (GPRS، GSM، 3G، DCS، CDMA، PDC، TDMA، PHS، PCS، IDEN، W-CDMA |
|---|---|
| محدوده جنجال | شعاع قابل تنظیم: 1-40 M |
| توان خروجی | 40 وات |
| قدرت خروجی تک | 5W+/-200mA |
| بعد | 400(L)×300(W)×160(H)mm |
| نوع جمینگ | CDMA/GSM، DCS/PCS، 3G، 4G، 5G (طیف اروپایی 3.6G) |
|---|---|
| فاصله کار | 2-40 M |
| توان خروجی | 18 وات |
| منبع تغذیه | AC100-240V-DC12V |
| بعد | 370 × 140 × 51 میلی متر |
| فرکانس تحت تاثیر | CDMA، GSM، 3G، GPS، WiFi، DCS / PCS |
|---|---|
| شعاع محافظ | 2-40 متر |
| منبع تغذیه | آداپتور برق متناوب (AC220V-DC12V) |
| آنتن | 6 عدد |
| رنگ | مشکی |
| فرکانس تحت تاثیر | CDMA، GSM، DCS، PCS، 3G، WIFI2.4G |
|---|---|
| قدرت کل | 12.5 وات |
| منبع تغذیه | آداپتور برق متناوب (AC220V-DC12V) |
| شعاع محافظ | (2-40) M |
| وزن خالص | 2.5 کیلوگرم / عدد |
| جم شعاع | تا 40 متر |
|---|---|
| رنگ | مشکی |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، 100 تا 240 ولت AC |
| دما | -10 تا +55 درجه سانتیگراد |
| مبدا | چین |
| نوع جمینگ | CDMA/GSM، DCS/PCS، 3G، 4G، VHF، UHF، WiFi 2.4G فاصله کاری: 1-20 M |
|---|---|
| فاصله کار | 1-20 م |
| توان خروجی | 10 وات |
| منبع تغذیه | AC110V-240V / خروجی برق: DC 12V-36V |
| بعد | 170×100×50 میلی متر شامل آنتن نیست |