| منبع تغذیه | آداپتور 50 تا 60 هرتز AC (110-240 ولت AC/12 ولت DC) |
|---|---|
| شارژر ماشین | DC12V IN |
| قدرت کل | 7 وات |
| شعاع محافظ | 2-20 متر |
| باتری داخلی | 7.4V/8000mAh |
| نوع جمینگ | CDMA/GSM، DCS/PCS، 3G، 4G، VHF، UHF، WiFi 2.4G |
|---|---|
| فاصله کار | 1-15 م |
| توان خروجی | 10-15 وات |
| منبع تغذیه | منبع تغذیه داخلی ورودیAC5V 12/15/20A |
| بعد | 397 (L) * 230 (W) * 86 (H) |
| تشخیص دامنه فرکانس | 0.1 GMHz - 5.8 GMHz |
|---|---|
| منبع تغذیه | 4 ولت 600 میلی آمپر |
| مصرف برق | 100 مگاوات |
| دامنه تشخیص | شعاع 0.5-10M (بسته به طول سیگنال) |
| رنگ | آبی |
| نوع جمینگ | CDMA/GSM، DCS/PCS، 3G، 4G، WiFi 2.4G 5.8G |
|---|---|
| فاصله کار | 1-20 م |
| توان خروجی | 4 وات |
| منبع تغذیه | شارژ AC (AC110-220V تا DC12V) و شارژ ماشین (DC12V) |
| بعد | L163*W85*H43mm |
| منبع تغذیه سوئیچینگ اتوماتیک | 50 / 60 هرتز / AC 100 ~ 240 ولت |
|---|---|
| کل توان خروجی | 8w |
| منبع تغذیه | آداپتور AC |
| شعاع محافظ | 10-30 متر |
| بعد | 232*23*98 میلی متر |
| نوع جمینگ | CDMA/GSM، DCS/PCS، 3G، 4G، WiFi2.4G، UHF، VHF |
|---|---|
| فاصله کار | 2-40 M |
| توان خروجی | 18 وات |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، 100 تا 240 ولت AC |
| بعد | 370 × 140 × 51 میلی متر |
| محدوده جنجال | تا 20 متر |
|---|---|
| آنتن | 8 قطعه |
| زمان بهره برداری | زمان کارکرد: 24 ساعت مداوم |
| منبع تغذیه | آداپتور برق متناوب (AC110-240V) |
| قدرت خروجی کل | 16 وات |
| منبع تغذیه | AC 110 ~ 250 ولت به DC 12 ولت، اتومبیل 12 ولت تا 12 ولت DC |
|---|---|
| باتری | باتری Li-ion DC7.4V/3600mA/h |
| قدرت خروجی کل | 3 وات |
| زمان کار باتری | حداکثر 2 ساعت |
| زمان شارژر | حدود 6 ساعت |
| نوع جمینگ | GPS L1L2L3L4L5، Lojack، WiFi |
|---|---|
| فاصله کار | 1-20 م |
| توان خروجی | 4.2 وات |
| منبع تغذیه | شارژر ماشین AC100-240V و DC12V |
| بعد | 177.5x76.5x36.5mm |
| شعاع محافظ | تا ۴۰ متر |
|---|---|
| توان خروجی عام | 20 وات |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، 100 تا 240 ولت AC |
| بعد | 427*116*60 میلی متر (شامل آنتن نمی شود) |
| وزن | 4.5 کیلوگرم |