| نوع جمینگ | CDMA/GSM، DCS/PCS، 3G، 4G، WiFi 2.4G 5.8G، همه باندهای GPSM، DCS/PCS، 3G، 4G، WiFi 2.4G 5.8G، GPS L1 |
|---|---|
| فاصله کار | 2-20 متر |
| توان خروجی | 8.4 وات |
| منبع تغذیه | آداپتور 50 تا 60 هرتز AC (110-240V AC/12V DC) شارژر خودرو: DC12V IN |
| بعد | 165*96*46 میلی متر |
| محدوده جنجال | شعاع 1-10 متر |
|---|---|
| ورودی برق | AC110V-240V |
| توان خروجی | DC5V 800mAh |
| بعد | 100 (L) * 50 (W) * 18 (H) میلی متر |
| وزن | 100 گرم |
| شعاع محافظ | تا 20 متر |
|---|---|
| منبع تغذیه | دارای آداپتور AC (AC100-240V-DC12V)، باتری 7.4V 4000mA/H |
| زمان شارژ | حدود 5 ساعت |
| زمان استفاده | حدود 90 دقیقه |
| توان خروجی | 5.5 وات |
| محدوده جنجال | تا 30 میلیون |
|---|---|
| آنتن | آنتن های Omni-directional خارجی تمام فرکانس TX فقط لینک پایین را پوشش می دهند |
| قدرت خروجی کل | 4w |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، 100 تا 240 ولت AC |
| بعد | 251x140x47mm |
| شعاع محافظ | تا 20 متر |
|---|---|
| زمان شارژ | حدود 5 ساعت |
| استفاده از زمان | حدود 90 دقیقه |
| توان خروجی | 5.5 وات |
| منبع تغذیه | دارای آداپتور AC |
| قدرت خروجی کل | 4.0 وات |
|---|---|
| فرکانس تحت تاثیر | 2.4G1،2.4G2،5.8G1، 5.8G2 |
| محدوده جنجال | تا 25 متر |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، 100 تا 240 ولت AC |
| بعد | 210 × 50 × 170 میلی متر |
| نوع جمینگ | CDMA/GSM، DCS/PCS، 3G، UHF، VHF |
|---|---|
| فاصله کار | 2-40 M(@-75dBm ) |
| توان خروجی | 15 وات |
| منبع تغذیه | آداپتور برق متناوب (AC220V-DC12V) |
| بعد | 32*11.5*5.5 سانتی متر |
| محدوده جنجال | شعاع 1- 25M |
|---|---|
| ورودی برق | AC160V-240V |
| زمان کار | بیش از 1 ساعت |
| رنگ | نقره ای |
| بعد | 370 (L) × 140 (W) × 40 (H) میلی متر بدون آنتن |
| مواد | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| سیستم خنک کننده | دارای 5 فن خنک کننده داخلی |
| زمان کار | پشتیبانی 24 ساعته بدون وقفه |
| جم شعاع | 2-40 متر |
| منبع تغذیه | AC110-240V تا DC12V |
| نوع جمینگ | CDMA/GSM، DCS/PCS، 3G، 4G، WiFi 2.4G 5.8G، GPS L1، RC 315 433 868 |
|---|---|
| فاصله کار | 2-20 متر |
| توان خروجی | 10 وات |
| منبع تغذیه | 100-240V AC،DC12V |
| بعد | 171*98*58 میلی متر (بدون آنتن) |