| محدوده فرکانس تحت تاثیر | WiFi: 2400-2500MHztyu67 |
|---|---|
| شعاع محافظ | تا 200 متر |
| منبع تغذیه | آداپتور AC |
| قدرت خروجی کل | 100 وات |
| وزن | 19 کیلوگرم |
| محدوده شعاع | 2-15 متر |
|---|---|
| GPSL1 | 1500-1600 مگاهرتز |
| GPSL2 | 1220-1230 مگاهرتز |
| GPSL3 | 1200-1210 مگاهرتز |
| GPSL4 | 1250-1280 مگاهرتز |
| محدوده فرکانس | 850-2170 |
|---|---|
| آنتن | 3dBi داخلی |
| ابعاد | 97 × 47 × 18 میلیمتر (طول × عرض x عرض) |
| محفظه | غضب |
| منطقه پارازیت | 0.5-10 متر |
| CDMA | 870MHz-880MHz |
|---|---|
| GSM | 930MHz-960MHz |
| DCS | 1805MHz-1880MHz |
| 3 گرم | 2110 ~ 2170 مگاهرتز |
| جم شعاع | 1-3 متر |