| سیستم خنک کننده | فن خنک کننده داخلی |
|---|---|
| مواد | آلیاژ آلومینیوم |
| منبع تغذیه | AC110-240V تا DC12V |
| زمان کار | 2 ساعت کار را ادامه دهید |
| بعد | 132x80x41mm و بدون آنتن |
| نوع جمینگ | GPS L1 |
|---|---|
| فاصله کار | 1-10 M |
| توان خروجی | 0.5 وات |
| منبع تغذیه | باتری های لیتی شارژ پذیر |
| بعد | 90x50x15mm |
| نوع جمینگ | CDMA/GSM، DCS/PCS، 3G، VHF، UHF |
|---|---|
| فاصله کار | 2-40 M |
| توان خروجی | 15 وات |
| منبع تغذیه | دارای آداپتور AC (AC100-240V-DC12V) |
| بعد | 305 × 140 × 51 میلی متر |
| نوع جمینگ | CDMA/GSM، DCS/PCS، 3G |
|---|---|
| فاصله کار | 0.5 - 10 متر |
| آنتن | 3dBi داخلی |
| زمان عملیاتی | باتری 2 تا 3 ساعت یا مداوم در برق |
| محفظه | غضب |
| نوع جمینگ | 1.0G، 1.2G، 1.3G، WiFi2.4G/Bluetooth، GPS L1 |
|---|---|
| فاصله کار | 1-20 م |
| توان خروجی | 3 وات |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، 100 تا 240 ولت AC |
| بعد | 120x74x29mm و بدون آنتن |
| توان خروجی | 400 وات |
|---|---|
| پارازیت محدوده | 50-200 متر در محیط استاندارد |
| آنتن | آنتن پهن باند خارجی همه جهته |
| باند فرکانس | 20 تا 1000 مگاهرتز |
| مدولاسیون داخلی | سنتز دیجیتال مستقیم |
| محدوده جنجال | شعاع 15-20M برای GPS، 5-10M برای تلفن همراه |
|---|---|
| باتری | باتری Ni-ion DC8.4V/2600mA/h |
| به استفاده از زمان ادامه دهید | 90 دقیقه |
| قدرت خروجی کل | 900 میلی وات |
| اندازه | L110 x W62 x H30 mm |
| CDMA | 870MHz-880MHz |
|---|---|
| GSM | 930MHz-960MHz |
| DCS | 1805MHz-1880MHz |
| جی پی اس | 1500MHz-1600MHz |
| پوشش معمولی | 1- 3 متر |
| قدرت خروجی کل | 3 وات |
|---|---|
| محدوده جنجال | تا 20 متر |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، 100 تا 240 ولت AC |
| آداپتور AC | (AC100-240V-DC12V)، باتری 4000mA/H |
| ابعاد جعبه داخلی | 220x202x65mm |
| رنگ | مشکی |
|---|---|
| به استفاده از زمان ادامه دهید | حدود 90 دقیقه |
| محدوده جنجال | شعاع 5-10M برای تلفن همراه |
| قدرت خروجی کل | 900 میلی وات |
| اندازه | L110 x W62 x H30 mm |