| محدوده جنجال | شعاع 1-10 متر |
|---|---|
| قدرت خروجی تک | +30dBm /1W |
| ورودی برق | AC110V-240V |
| توان خروجی | DC9V 1000mAh |
| عمر باتری معمولی | 2-3 ساعت استفاده مداوم |
| منبع تغذیه | آداپتور برق متناوب (AC110V-240V) |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 16 وات |
| محدوده جنجال | تا 20 متر |
| بعد | 360mm(L)×180mm(W)×60mm(H) |
| وزن | 3.0 کیلوگرم |
| محدوده جنجال | تا 20 |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 3 وات |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، 100 تا 240 ولت AC |
| آنتن | آنتن های Omni-directional خارجی تمام فرکانس TX فقط لینک پایین را پوشش می دهند |
| بعد | 126x76x35mm و بدون آنتن |
| جم شعاع | 2-20 متر |
|---|---|
| سیستم خنک کننده | رادیاتور آلیاژ آلومینیوم با راندمان بالا، فن خنک کننده داخلی |
| منبع تغذیه | AC110-240V تا DC12V |
| زمان کار | باتری داخلی/4000 میلی آمپر ساعت |
| کار رو ادامه بده | بیش از 2.0 ساعت |
| محدوده جنجال | تا 300 متر |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 200-250 وات |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، 100 تا 240 ولت AC |
| نوع جمینگ | Sweep Jamming |
| نوع آنتن | آنتن جهت دار یا آنتن جهت دار Omini |
| قدرت خروجی تک | +35dBm/2W |
|---|---|
| ورودی برق | AC110V/220V |
| قدرت خروجی کل | 10 وات |
| دما | -40 تا +55 |
| توان خروجی | DC5V 30A |
| رنگ | نقره ای |
|---|---|
| فرکانس سیگنال جداسازی | GPS: 1500-1600MHZ |
| منبع تغذیه | باتری های لیتی شارژ پذیر |
| توان خروجی | 0.5W |
| شعاع پارازیت | تا 10 متر |
| منبع تغذیه | آداپتور برق متناوب (AC160-240V) |
|---|---|
| قدرت خروجی تک | -200 میلی آمپر / 2 وات |
| توان خروجی | 16 وات |
| جمینگ زنگ زد | 1-40 M |
| بعد | 400(L)×300(W)×130(H)mm |
| محدوده جنجال | شعاع 2-20 متر |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 4w |
| منبع تغذیه | باتری داخلی |
| رنگ مشکی | فلز |
| بعد | 132x80x41mm و بدون آنتن |
| آنتنای | 6 * آنتن 2.5dbm با بهره بالا Omni جهت دار |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | حداکثر 4.2 وات |
| عرضه | شارژر ماشین AC100-240V و DC12V |
| محدوده جنجال | تا 30 میلیون |
| مبدا | چین |