| محدوده جنجال | تا 40 متر |
|---|---|
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، 100 تا 240 ولت AC |
| -CDMA/GSM850-960MHz -DCS/PCS1805-1990MHz -3G11990-2100MHz -3G22100-2170MHz -LOJACK167-175MHz -G | آنتن های Omni-directional خارجی تمام فرکانس TX فقط لینک پایین را پوشش می دهند |
| توان خروجی آنتن | 15 وات |
| فرکانس تحت تاثیر | CDMA/GSM،DCS/PCS، 3G1،3G2،LOJACK،GPS: |
| نوع جمینگ | CDMA، GSM، DCS، PCS، 3G |
|---|---|
| فاصله کار | 1-30 متر |
| توان خروجی | 10 وات |
| مصرف انرژی | 33w |
| وزن | 2 کیلوگرم |
| نوع جمینگ | CDMA/GSM، DCS/PCS، 3G، 4G، WiFi 2.4G |
|---|---|
| فاصله کار | 1-30 M (-75dBm) |
| توان خروجی | 16 وات |
| منبع تغذیه | آداپتور AC (AC220V-DC19V) |
| بعد | 210*50*170 میلی متر |
| محدوده جنجال | شعاع 1-10 متر |
|---|---|
| رنگ | نقره ای |
| بعد | 100 (L) * 50 (W) * 18 (H) میلی متر |
| وزن | 100 گرم |
| ورودی برق | AC110V-240V |
| نوع جمینگ | CDMA، GSM، DCS، PCS، 3G، 4G، GPS L1L2L5 |
|---|---|
| فاصله کار | 1-20 متر |
| منبع تغذیه | AC110-240V تا DC12V |
| زمان کار | 2 ساعت کار را ادامه دهید |
| وزن محصول | حدود 1 کیلوگرم |
| محدوده جنجال | 1-10M |
|---|---|
| قدرت خروجی تک | +30dBm /1W |
| ورودی برق | AC110V-240V |
| توان خروجی | 8 ولت 3000 میلی آمپر بر ساعت |
| دما | -40 تا +55 |
| نوع جمینگ | CDMA/GSM، DCS/PCS، 3G |
|---|---|
| فاصله کار | 1-10 متر |
| قدرت خروجی تک | +30dBm/1W |
| ورودی برق | AC110V-240V |
| دما | -40 تا +55 |
| نوع جمینگ | CDMA، GSM، DCS، PCS، 3G، 4G، WiFi 2.4G |
|---|---|
| فاصله کار | 1-20 متر |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، 100 تا 240 ولت |
| قدرت خروجی کل | 3 وات |
| آداپتور AC | (AC100-240V-DC12V)، باتری 4000mA/H |
| نوع جمینگ | CDMA/GSM، DCS/PCS، 3G، 4G، VHF، UHF، WiFi، GPS، Lojack |
|---|---|
| فاصله کار | 1- 10M |
| توان خروجی | 12 وات |
| منبع تغذیه | آداپتور برق متناوب (AC110-240V DC5V 12A) |
| بعد | 420 (L)×140 (W)×40 (H) |
| قدرت کل | 12 وات |
|---|---|
| اندازه | 263 (L) * 140 (W) * 50 (H) میلی متر |
| فرکانس RF | CDMA (850-894MHz) DCS&PHS (1930-1990MHz) 3G (2100-2170MHz) GPS (1500-1600MHz) WiFi (2400-2500MHz |
| شعاع محافظ | تا ۴۰ متر |
| منبع تغذیه | AC 110V-240V / DC 5V |