| نوع جمینگ | CDMA/GSM، DCS/PCS، 3G، 4G، WiFi2.4G |
|---|---|
| فاصله کار | 1-20 م |
| توان خروجی | 5.5 وات |
| منبع تغذیه | دارای آداپتور AC (AC100-240V-DC12V)، باتری 7.4V 4000mA/H |
| بعد | 126x76x35mm و بدون آنتن |
| قدرت کل | 7 وات |
|---|---|
| شارژر ماشین | DC12V IN |
| منبع تغذیه | 50-60 هرتز AC (110-240 ولت AC/12 ولت DC) |
| ابعاد | 160*83*46 میلی متر (بدون آنتن) |
| اندازه بسته بندی | 25*24*7 سانتی متر |
| قدرت خروجی کل | 3 وات |
|---|---|
| پوشش استانداردهای رابط | -1.0G/1.1G:980-1100MHz -1.2G:1100-1200MHz -1.3G:1200 -1360MHz -2.4G:2400 - 2500MHz -GPSL1:1500-1600M |
| محدوده جنجال | تا 20 متر |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، 100 تا 240 ولت AC |
| آداپتور AC | (AC100-240V-DC12V)، باتری 4000mA/H |
| نوع جمینگ | CDMA/GSM، DCS/PCS، 3G، GPS L1L2L5، Lojack |
|---|---|
| فاصله کار | 1-15 م |
| توان خروجی | 3 وات |
| منبع تغذیه | AC 110 ~ 250 ولت به DC 12 ولت، اتومبیل 12 ولت تا 12 ولت DC |
| بعد | 127/250x75x34mm |
| نوع جمینگ | CDMA/GSM، DCS/PCS، 3G، 4G، 2.4G WiFi |
|---|---|
| فاصله کار | تا 150 متر |
| توان خروجی | 80 وات |
| منبع تغذیه | AC110V~220V/DC24V |
| بعد | 41.5 * 17.5 * 7.5 سانتی متر |
| نوع جمینگ | CDMA/GSM، DCS/PCS، 3G، 4G، WiFi2.4G |
|---|---|
| فاصله کار | 1-20 م |
| توان خروجی | 5.5 وات |
| منبع تغذیه | دارای آداپتور AC (AC100-240V-DC12V)، باتری 7.4V 4000mA/H |
| بعد | 126x76x35mm و بدون آنتن |
| فرکانس تحت تاثیر | GSM، DCS/PCS، 3G، WiFi2.4G، UHF |
|---|---|
| رنگ | مشکی |
| قدرت خروجی کل | 15 وات |
| منبع تغذیه | آداپتور برق متناوب (AC220V-DC12V) |
| شعاع محافظ | تا 40 متر |
| جداسازی پهنای باند سیگنال | CDMA: 850-894 مگاهرتز GSM: 925-960 مگاهرتز DCS: 1805-1880 مگاهرتز CDMA1900: 1900-1980 مگاهرتز 3G: 21 |
|---|---|
| منبع تغذیه | دوشاخه دیواری، آداپتور ماشین یا باتری داخلی |
| باتری داخلی | لیتیوم یون قابل شارژ 2000 میلی آمپر ساعت |
| منطقه پوشش | 5-15 متر |
| قدرت خروجی کل | 3 وات |
| محدوده جنجال | تا 10 متر |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 12 وات |
| زمان بهره برداری | 24 ساعت مداوم |
| منبع تغذیه | آداپتور برق متناوب (AC110-240V DC5V 12A) |
| آنتن | 10 عدد |
| فرکانس | 1570-1580 مگاهرتز (لطفاً توجه داشته باشید که آیا برای کشور شما قابل اجرا است) |
|---|---|
| پوشش معمولی | 2 تا 10 متر |
| منبع سیگنال | PLL سنتز شد |
| منبع تغذیه | 12 ولت |
| جریان کار | 100 میلی آمپر |