| محدوده فرکانس | 25-2500MHz 25-3600MHz 25-6000MHz |
|---|---|
| منبع جمینگ | فناوری سنتز منبع سیگنال دیجیتال |
| شماره فرکانس کانال | 15 باند، حداکثر: 20 باند |
| فرکانس و وات خروجی را تنظیم کنید | کنترل از راه دور |
| باتری ساخته شده | 35AH/24-28VDC |
| نام محصول | مسدود کننده سیگنال تلفن همراه 5 باند صدا Jammer دستگاه مسدود کننده UHF |
|---|---|
| محدوده ایزوله | 1-15 متر |
| اندازه | 245 (L)×85 (W)×30 (H) |
| وزن | 1500 گرم |
| جزئیات بسته بندی | کارتن با بسته بندی عصبی |
| محدوده جنجال | تا 20M (هنوز به طول سیگنال محلی بستگی دارد) |
|---|---|
| جزئیات آنتن | لاستیک با تکنولوژی بالا (8 واحد) |
| قدرت خروجی کل | 4w |
| زمان کار باتری | بیش از 2 ساعت |
| زمان شارژر | حدود 10 ساعت |
| دارای سوئیچ DIP | بله |
|---|---|
| با شارژر ماشین | بله |
| باتری داخلی | بله |
| آنتنای | بله |
| مسدود کردن | همه سیگنال های تلفن همراه، LOJACK GPS، Wi-Fi، سیگنال های RF |
| محدوده جنجال | شعاع 1-10 متر |
|---|---|
| عمر باتری | 2-3 ساعت استفاده مداوم |
| ورودی برق | AC110V-240V |
| توان خروجی | DC9V 1000mAh |
| منبع تغذیه | دوشاخه دیواری، آداپتور ماشین یا باتری داخلی (7.2 ولت 3000 میلی آمپر ساعت) |
| محدوده جنجال | تا 20 متر |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 3 وات |
| آنتن | آنتن های Omni-directional خارجی تمام فرکانس TX فقط لینک پایین را پوشش می دهند |
| آداپتور AC | (AC100-240V-DC12V)، باتری 4000mA/H |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، 100 تا 240 ولت |
| محدوده جنجال | تا 40 متر |
|---|---|
| سیگنال های GPS | GPS L1، L2، L3، L4، L5 |
| قدرت خروجی کل | 7 وات |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، 100 تا 240 ولت AC |
| آداپتور AC | AC100-240V-DC12V |
| نوع جمینگ | GPS L1 L2 L5 |
|---|---|
| فاصله کار | 2-15 متر |
| منبع تغذیه | AC110-240V /DC12V |
| قدرت خروجی کل | تا 2 وات |
| رنگ | آبی آسمانی |
| نوع جمینگ | CDMA/GSM، DCS/PCS، 3G، 4G، WiFi، GPS، Lojack، UHF، VHF |
|---|---|
| فاصله کار | 2-40 M(@-75dBm ) |
| توان خروجی | 28.5 وات |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، 100 تا 240 ولت AC |
| بعد | 330x238x60mm |
| جداسازی پهنای باند سیگنال | CDMA: 851-894 مگاهرتز GSM: 925-960 مگاهرتز DCS: 1805-1880 مگاهرتز PCS: 1920-1990 مگاهرتز 3G: 2110-21 |
|---|---|
| منطقه پوشش | تا 5 متر |
| قدرت خروجی کل | 0.5W |
| عمر باتری معمولی | عمر باتری معمولی: 120 دقیقه |
| میانگین توان خروجی | 10 dBm |