| کل توان خروجی | 2.0 وات |
|---|---|
| رنگ | آبی تیره |
| شعاع محافظ | تا 15 متر |
| بعد دستگاه | 113(H)×60(L)×30(W)mm |
| جزئیات بسته بندی | کارتن با بسته بندی عصبی |
| نوع جمینگ | WiFi 2.4G 5.2G 5.8G |
|---|---|
| فاصله کار | 2-30 M |
| توان خروجی | 4w |
| منبع تغذیه | دارای آداپتور AC (AC100-240V-DC12V) |
| بعد | 251x140x47mm |
| جم شعاع | 20-60 متر |
|---|---|
| زمان کار | بدون توقف کار |
| سیستم خنک کننده | رادیاتور آلیاژ آلومینیوم با راندمان بالا، فن خنک کننده Build-in5 |
| منبع تغذیه | AC110-240V تا DC24V |
| اندازه محصول | 355x238x60mm (شامل آنتن نیست) |
| منبع تغذیه | ورودی منبع تغذیه داخلی AC5V 12/15/20A |
|---|---|
| آنتن | آنتن داخلی همه جهته |
| محدوده جنجال | 1-15 متر (حدود 200 متر مربع) |
| نوع تلفن محل کار | تلفن WIFI/LTE و 2G/3Gall |
| اندازه | 397 (L) * 230 (W) * 86 (H) |
| نوع جمینگ | CDMA/GSM، DCS/PCS، GPS L1L2L3L4L5 |
|---|---|
| فاصله کار | 2-40 M |
| توان خروجی | 7 وات |
| منبع تغذیه | دارای آداپتور AC (AC100-240V-DC12V) |
| بعد | 305 × 140 × 51 میلی متر |
| آنتن | 8 قطعه |
|---|---|
| سیستم موجود | شبکه جهانی تلفن همراه |
| نیم قطر رهگیری | 1-25 متر (-75dBm) |
| منبع تغذیه | آداپتور برق متناوب (AC110-240V DC9V) |
| زمان بهره برداری | 24 ساعت مداوم |
| مواد | آلومینیوم/آلیاژ |
|---|---|
| شعاع محافظ | تا 15 متر |
| رنگ | آبی تیره |
| قدرت خروجی کل | 2.0 وات |
| بعد دستگاه | 113(H)×60(L)×30(W)mm |
| آنتنای | آنتن Omni 8PCS 350mm |
|---|---|
| شارژر ماشین | DC-12V |
| نوع جمر | دسکتاپ |
| محدوده جنجال | 10-40 متر |
| منبع تغذیه | AC-110-240V، DC-12V |
| شعاع محافظ | 0.5-1.5 متر |
|---|---|
| باتری داخل | 6000 میلی آمپر ساعت / 12 ولت (3 * 2000 میلی آمپر ساعت) |
| منبع تغذیه | باتری داخل / آداپتور AC |
| بازداشت | حالت تداخل صوتی |
| ماده پوسته | فلز |
| نوع جمینگ | CDMA، GSM، DCS، PCS، 3G، 4G، WiFi2.4G |
|---|---|
| فاصله کار | تا 15M (بستگی به طول سیگنال تلفن همراه دارد) |
| قدرت خروجی کل | 3 وات |
| زمان کار باتری | حداکثر 2 ساعت |
| زمان شارژر | حدود 6 ساعت |