| قدرت خروجی کل | 20 وات |
|---|---|
| محدوده جنجال | تا 60M |
| آنتنای | آنتن های Omni-directional خارجی تمام فرکانس TX فقط لینک پایین را پوشش می دهند |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، 100 تا 240 ولت |
| بعد | 210 × 50 × 170 میلی متر |
| نوع آنتن | آنتن های همه جانبه با بهره بالا |
|---|---|
| توان RF کل | 868 وات |
| منبع تغذیه | ژنراتور AC اضافی (5000W) |
| کل مصرف برق (+28VDC) | حداکثر 7000VA |
| محدوده دمای عملیاتی | -20±...+50± |
| شعاع محافظ | 2-20 میلیون |
|---|---|
| منبع تغذیه | آداپتور 50 تا 60 هرتز AC (110-240 ولت AC/12 ولت DC) |
| شارژر ماشین | DC12V IN |
| اندازه بسته بندی | 25*24*8 سانتی متر |
| وزن خالص | 1.5 کیلوگرم |
| فرکانس بلوک | GSM CDMA DCS PCS 3G 4G Wimax |
|---|---|
| قدرت هر باند فرکانس | می تواند به طور مستقل قابل تنظیم باشد |
| ویژگی | باندهای فرکانس و توان خروجی قابل انتخاب |
| شعاع محافظ | (20-100)M |
| قدرت خروجی کل | 70W |
| محدوده فرکانس تحت تأثیر | CDMA، GSM، DCS/PCS، 3G، 4G (Wimax) |
|---|---|
| شعاع محافظ | 20-100 متر |
| قدرت خروجی کل | 70W |
| منبع تغذیه | آداپتور برق متناوب (AC110/220V-DC27V) |
| وزن | 19 کیلوگرم |
| خروجی | Video1, Video2, Video3 |
|---|---|
| میانگین فرکانس | 900M(895MHZ-1005MHZ) 1200M(1195MHZ-1305MHZ) 2400M(2395-2505MHZ) |
| به استفاده از زمان ادامه دهید | 90 دقیقه |
| محدوده جنجال | تا 20 متر |
| قدرت خروجی کل | 900 میلی وات |
| فرکانس تحت تاثیر | 4G (LTE)، 3G، DCS/PCS، GSM، CDMA |
|---|---|
| منبع تغذیه | آداپتور برق متناوب (AC110/220V-DC27V) |
| شعاع محافظ | 20-100 متر |
| قدرت خروجی کل | 70W |
| اندازه | 34*13*27 سانتی متر |
| نوع آنتن | امنی |
|---|---|
| محدوده جنجال | 1-20 متر (شعاع) |
| ساعت کار باتری | 2 ساعت |
| پشتیبانی از فرکانس های کاری | 3G/4G/GPS/wifi/Lojack |
| پشتیبانی از شارژر خودرو | DC-12V |
| نوع جمینگ | CDMA/GSM، DCS/PCS، 3G، 4G |
|---|---|
| فاصله کار | 2-40 M(@-75dBm) |
| توان خروجی | 15 وات |
| منبع تغذیه | آداپتور برق متناوب (AC220V-DC12V) |
| بعد | 305 × 140 × 51 میلی متر |
| سیستم خنک کننده | فن خنک کننده داخلی |
|---|---|
| مواد | آلیاژ آلومینیوم |
| زمان کار | ادامه کار 2.5 ساعت |
| منبع تغذیه | AC100-240V تا DC12V |
| ابعاد جعبه داخلی | 220x202x65mm |