| نوع جمینگ | CDMA/GSM، DCS/PCS، 3G، 4G |
|---|---|
| فاصله کار | 1-10 M |
| توان خروجی | 1.5 وات |
| منبع تغذیه | آداپتور شارژر AC 5V 2A، شارژر DC خودرو 5V 2A. |
| بعد | 110 x 62 x 18 mm (l x w x d) |
| محدوده جنجال | شعاع 1-10M |
|---|---|
| بعد | 110 (L) × 62 (W) × 30 (H) میلی متر |
| توان خروجی | DC7.4V 3000mAh |
| منبع تغذیه | دوشاخه دیواری، آداپتور ماشین یا باتری داخلی (7.4 ولت 3000 میلی آمپر ساعت) |
| قدرت خروجی کل | 6 وات |
| مجموع باندهای کاری | 8 کانال |
|---|---|
| قابل تنظیم | بله |
| قابل استفاده در خودرو | بله، DC12V |
| نوع جمر | دسکتاپ |
| بعد | 370 × 140 × 51 میلی متر |
| محدوده جنجال | تا 25 متر |
|---|---|
| آنتن | 8 عدد (لطفاً آنتن را مطابق علامت موجود در واحد تعمیر کنید) |
| زمان بهره برداری | 24 ساعت مداوم |
| قدرت خروجی کل | 16 وات |
| وزن | 3200 گرم |
| آنتن | آنتن های Omni-directional خارجی تمام فرکانس TX فقط لینک پایین را پوشش می دهند |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 15 وات |
| فرکانس تحت تاثیر | CDMA، GSM، DCS، PCS، 3G، 4G LTE، 4G Wimax |
| محدوده جنجال | تا 40 متر |
| آداپتور AC | AC100-240V-DC12V |
| قدرت خروجی کل | 300-500 وات |
|---|---|
| محدوده جنجال | تا 400M |
| آنتنای | آنتن های خارجی Omni-directional یا جهت دار تمام فرکانس TX فقط لینک پایین پوشش داده شده است |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، 100 تا 240 ولت |
| آداپتور AC | AC100-240V-DC24- |
| نوع آنتن | امنی |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 10 وات |
| مجموع باندهای کاری | 3 کانال |
| ميتونه توي ماشين استفاده کنه | DC12V |
| قابل تنظیم | بله |
| دما | -20 درجه سانتیگراد تا +50 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| رطوبت | 5٪ - 95٪ |
| قدرت خروجی کل | حداکثر 4.2 وات |
| محدوده جنجال | تا 30 میلیون |
| وزن | حدود 1.2 کيلوگرم |
| میانگین فرکانس | 900M(895MHZ-1005MHZ) 1200M(1195MHZ-1305MHZ) 2400M(2395-2505MHZ) |
|---|---|
| خروجی | Video1, Video2, Video3 |
| محدوده جنجال | تا 20 متر |
| به استفاده از زمان ادامه دهید | 90 دقیقه |
| توان خروجی | 25dBm، 25dBm، 23dBm |
| نوع جمینگ | CDMA/GSM، DCS/PCS، 3G، 4G، WiFi2.4G، GPSL1 |
|---|---|
| فاصله کار | 2-40 M |
| توان خروجی | 20 وات |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، 100 تا 240 ولت AC |
| بعد | 427*116*60 میلی متر (شامل آنتن نمی شود) |