| محدوده جنجال | شعاع 1 تا 20 متر |
|---|---|
| بعد | 230(L)×110(W)×36(H)mm (بدون آنتن) |
| وزن | 1200 گرم |
| توان خروجی | DC5V 8A |
| ورودی برق | AC110V-220V |
| مواد | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC100-240V تا DC12V |
| سیستم خنک کننده | فن های خنک کننده داخلی |
| زمان کار | پشتیبانی 24 ساعته بدون وقفه |
| بسته حمل و نقل | بسته بندی خنثی |
| قدرت خروجی کل | 35W |
|---|---|
| نیم قطر رهگیری | 2 متر تا 50 متر |
| منبع تغذیه | آداپتور AC |
| رنگ | نقره ای |
| بعد (lxwxh) | 455 × 254 × 68 میلی متر |
| برنامه | مرکز کنفرانس |
|---|---|
| باند کار | 2400-2500MHz |
| قدرت کل | 1 وات |
| پوشش معمولی | 1-10 متر |
| دارای باتری لیتیومی قابل شارژ | DC3.7V 700mAh |
| سیستم خنک کننده | رادیاتور آلیاژ آلومینیوم با راندمان بالا، فن خنک کننده داخلی 1 |
|---|---|
| جم شعاع | 2-20 متر |
| قدرت خروجی کل | 3 وات |
| زمان کار | 1.5 ساعت کار را ادامه دهید |
| رنگ | مشکی |
| شعاع محافظ | 20-60 متر |
|---|---|
| نوع سیگنال جم | تلفن همراه باند کامل 4G/3G/2G+WiFi(2.4G,5.8G)+Lojack/UHF/VHF |
| توان خروجی | مجموع 65-71W |
| سیستم خنک کننده | 5 عدد فن خنک کننده داخلی |
| ابعاد | 355x238x60mm (شامل آنتن نیست) |
| نوع جمر | دسکتاپ |
|---|---|
| سیستم خنک کننده | دارای 5 فن خنک کننده داخلی |
| مواد | آلیاژ آلومینیوم |
| جم شعاع | 2-40 متر |
| باندها | 18 کانال |
| نوع جمینگ | CDMA، GSM، DCS/PCS، 3G، 4G، WiFi 2.4G |
|---|---|
| فاصله کار | 1-50 M |
| قدرت خروجی کل | 16 وات |
| منبع تغذیه | آداپتور AC (AC220V-DC19V) |
| اندازه | 210*50*170 میلی متر |
| نوع جمینگ | RC 315، 433، 868 مگاهرتز |
|---|---|
| فاصله کار | 1-30 متر |
| منبع تغذیه | دوشاخه AC100-240V و شارژر ماشین DC12V |
| قدرت خروجی کل | 10 وات |
| ابعاد | 177.5x76.5x36.5mm |
| نوع جمینگ | CDMA، GSM، DCS، PCS، 3G، GPSL1، WiFi2.4G |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 10 وات |
| ورودی برق | AC110V/220V |
| توان خروجی | DC5V 30A |
| دما | -40 تا +55 |