| محدوده جنجال | 1-20 متر (شعاع) |
|---|---|
| نوع آنتن | امنی |
| نوع جمر | دستی |
| آنتنای | آنتن Omni 8PCS |
| منبع تغذیه | باتری AC-100-240V، DC-12V، 4000mA/H |
| محدوده جنجال | تا 100 متر |
|---|---|
| کل توان خروجی | 70W |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، 100 تا 240 ولت AC |
| آداپتور AC | AC100-240V-DC24-27V |
| بعد | 335x238x60mm |
| محدوده جنجال | تا 100 متر |
|---|---|
| باندها | 6 کانال |
| پارامترهای آنتن | آنتن های Omni |
| قدرت خروجی کل | 70W |
| بعد | 335x238x60mm |
| نوع جمینگ | CDMA، GSM، DCS، PCS، 3G، 4G، GPS L1 |
|---|---|
| فاصله کار | 1-20 متر |
| قدرت خروجی کل | 3 وات |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، 100 تا 240 ولت AC |
| آنتن | آنتن خارجی Omni-directional 6 عددی |
| کانال های ردیابی GPS | GPS L1، GPS L2، GPS L5 |
|---|---|
| منطقه عملیاتی | تا 15 متر |
| جریان فعلی | حدود 1100 میلی آمپر |
| قدرت | 75dbm |
| توضیحات آداپتورها | آداپتور AC 110V-250V – DC 12V 2000mA) |
| سیستم موجود | شبکه جهانی تلفن همراه |
|---|---|
| منبع تغذیه آداپتور AC (AC110V-240V DC9V) زمان کارکرد | 2-3 ساعت |
| کل خروجی | 1.2w |
| امیدیومتر رهگیری | تا 5 متر (-75dBm) |
| بعد | 160 (L)×57 (W)×22 (H)mm |
| شعاع بزرگ | 2-40 متر |
|---|---|
| آنتن | 6 عدد آنتن |
| منبع تغذیه | آداپتور برق متناوب (AC220V-DC12V) |
| توان خروجی | 15 وات |
| رنگ | مشکی |
| شعاع محافظ | 2-40 متر |
|---|---|
| منبع تغذیه | آداپتور aC (AC220V-DC12V) |
| رنگ | مشکی |
| وزن | 2.5 کیلوگرم / عدد |
| جزئیات بسته بندی | کارتن با بسته بندی عصبی |
| قدرت خروجی کل | 200 وات |
|---|---|
| محدوده جنجال | تا 150 متر |
| محدوده فرکانس تحت تاثیر | 3G WiFi GSM CDMA 4G PCS Dcs |
| فناوری ویژه برای پیشگیری | تداخل بین هر باند فرکانس |
| منطقه کاربردی | یگان های نظامی، زندان، پلیس، خنثی سازی بمب |
| قدرت خروجی کل | 16 وات |
|---|---|
| زمان کار | بدون توقف کار |
| جم شعاع | 2-50 متر |
| منبع تغذیه | AC100-240V تا DC12V |
| رنگ | نقره ای |